Kierownik Półkolonii Mały Geniusz » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

Kierownik Półkolonii Mały Geniusz

Branża:

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę

Wymagania:

Jesteś osobą zorganizowaną? Lubisz pracę z dziećmi i potrafisz zarządzać zespołem? Chcesz mieć wpływ i dużą decyzyjność? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi „tak”, dołącz do naszego zespołu entuzjastów innowacyjnej edukacji.

Mały Geniusz to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, która do tej pory zorganizowała półkolonie dla ponad 10 tysięcy zadowolonych dzieci. Do tej pory odbyło się 415 turnusów w całej Polsce. Dzieci biorą udział w ciekawych zajęciach np. z malowania światłem, eksperymentów, szermierki, pszczelarstwa, szycia, prawa kosmicznego, fotomontażu, wystąpień publicznych, szybkiego zapamiętywania, druku 3D, tańców swingowych oraz wielu innych. W każdym tygodniu pojawiają się zajęcia artystyczne, humanistyczne oraz ścisłe. Dbamy o to by dzieci uczyły się przez zabawę.

Dla kogo jest praca kierownika?

· Studentów, harcerzy, nauczycieli i instruktorów

· Lubiących pracę z ludźmi

· Odpowiedzialnych

· Potrafiących pracować pod presją czasu

· Dyplomatycznych

· Dobrze zorganizowanych

· Potrafiących zarządzać zespołem

Czego wymagamy:

· Ukończonego kursu na kierownika lub gotowości do zrobienia go

· Dyspozycyjności

· Wysokiej kultury osobistej

· Zaangażowania

· Dobrej organizacji czasu własnego

· Mile widziane doświadczenie jako kierownik wypoczynku

Obowiązki:

Co możemy Ci zaoferować?

· Możliwość samodzielnego decydowania o godzinach pracy

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Telefon służbowy

· Darmowe wyżywienie w trakcie pracy

· Profesjonalne szkolenie wstępne oraz pomoce merytoryczne

· Wsparcie kadry zarządzającej w trakcie półkolonii

· Dużą niezależność

· Jeśli się sprawdzisz- stałą współpracę podczas następnych edycji

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego: https://malygeniusz.org/kariera/ i dołączenie CV.

Rekrutacja:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: kariera@up.poznan.pl

Ilość wejść: 9Ilość odpowiedzi: N/A