Asystent ds. księgowości » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

Asystent ds. księgowości

Branża:

Księgowość

Forma zatrudnienia:

Umowa zlecenie

Miejsce pracy:

Poznań

Wymagania:

- Nie wymagamy doświadczenia – przeszkolimy Cię!
- Statusu studenta (stacjonarnego lub niestacjonarnego) kierunkach: Księgowość, Finanse, Rachunkowość i pokrewne,
- Mile widziana znajomość programów do księgowania,
- Dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office,
- Rzetelności, zaangażowania i skrupulatności.

Obowiązki:

- Wykonywanie podstawowych czynności administracyjno-biurowych,
- Zapewnienie  prawidłowego obiegu dokumentów i korespondencji,
- Weryfikacja dokumentów i ich kontrola pod względem formalno-rachunkowym,
- Zapewnienie należytego przechowywania dokumentów,
- Wsparcie działu księgowego w bieżących pracach.

Rekrutacja:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: ewakaczmarek@mobilnyhr.pl

Rekrutacje koordynuje: Ewa Kaczmarek

Telefon:

E-mail: ewakaczmarek@mobilnyhr.pl

Ilość wejść: 19Ilość odpowiedzi: N/A