Asystent projektanta/inżynier budowy » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

Asystent projektanta/inżynier budowy

Branża:

Budownictwo

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę

Miejsce pracy:

Milcz, gm. Chodzież

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - inżynier instalacji sanitarnych, najlepeij w specjalności: wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo, ogrzewnictwo,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość obsługi komputera, programu AutoCad, Microsoft Office oraz innych programów wspomagających projektowanie i kosztorysowanie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • poszukujemy osoby komunikatywnej, kreatywnej, dyspozycyjnej, skutecznej w działaniu.

Obowiązki:

  • sporządzenie projektów instalacji sanitarnych,
  • wykonywanie kosztorysów,
  • przygotowywanie ofert,
  • koordynacja prac na budowie w charakterze inżyniera budowy,
  • załatwianie bieżących spraw związanych z prowadzeniem firmy projektowo-wykonawczej.

Rekrutacja:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: kadry_wri-complex@wp.pl

Rekrutacje koordynuje: Rafał Wolski

Telefon: 672810360, 501751330

E-mail: kadry_wri-complex@wp.pl

Ilość wejść: 21Ilość odpowiedzi: N/A