Asystent w Dziale Księgowości (m/k) » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

Asystent w Dziale Księgowości (m/k)

Branża:

Księgowość

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę

Miejsce pracy:

Poznań

Wymagania:

Wymagania:

  • Student lub absolwent kierunku finanse/rachunkowość lub ukończony kurs I stopnia dla kandydatów na księgowego w SKWP;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym – mile widziane;
  • Znajomość ustawy o rachunkowości;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office: Word, Excel;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym: poziom B1/B2;
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej.

Obowiązki:

Zadania:

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego;
  • Uzgadnianie kont księgowych oraz segregacja i archiwizacja dokumentów;
  • Przygotowywanie prostych raportów z zakresu pracy działu;
  • Wsparcie działu w innych bieżących pracach.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy), zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez RSM Poland Audyt S.A., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań,w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez RSM Poland Audyt S.A., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań. Administratorem danych jest RSM Poland Audyt S.A., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo  do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody.

Rekrutacja:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: agnieszka.czarnecka@rsmpoland.pl

Rekrutacje koordynuje: Agnieszka Czarnecka

Telefon: +48 665 113 320

E-mail: agnieszka.czarnecka@rsmpoland.pl

Ilość wejść: 35Ilość odpowiedzi: N/A