Inżynier budowy - Hydrotechnik » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

Inżynier budowy - Hydrotechnik

Branża:

Budownictwo

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę

Miejsce pracy:

Słubice

Wymagania:

•      wykształcenie wyższe

•      znajomość pakietu MS Office

•      samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań

•      mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

•      zdolności organizacyjne i interpersonalne

•      umiejętność pracy w zespole

•      umiejętność pracy pod presją czasu

•      umiejętność obsługi urządzeń biurowych

•      zaangażowanie w wykonywaną prace

•      prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

•      planowanie pracy sprzętu i ludzi  z odpowiednim wyprzedzeniem

•      wypełnianie obowiązków zgodnie ze sztuka budowlaną, ekonomicznie i efektywnie

•      nadzór nad prawidłowym obiegiem wewnętrznych dokumentów materiałowych oraz raportów pracy sprzętu i transportu, zarówno własnego jak i obcego

•      przygotowanie planów realizacyjnych dla powierzonych zadań, koordynacja ludzi i sprzętu na budowie

•      kontrola nad zabezpieczeniem wszystkich stanowisk pracy w niezbędne do realizacji robót narzędzia, a także sprawdzanie prawidłowego sposobu ich użytkowania

•      nadzór nad prawidłową, zgodną z programem robót oraz dokumentacją techniczną realizacją robót

•      opisywanie dokumentów związanych z realizacją powierzonych zadań w systemie kontroli dokumentów finansowych (opisywanie dokumentów do systemu Work flow)

•      usuwanie we własnym zakresie i w ramach posiadanych kompetencji, dostrzeżonych nieprawidłowości w prawidłowym funkcjonowaniu placu budowy

Rekrutacja:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: klaudia.swierkowska@energopol.pl

Rekrutacje koordynuje: Klaudia Świerkowska

Telefon: 606697578

E-mail: klaudia.swierkowska@energopol.pl

Ilość wejść: 20Ilość odpowiedzi: N/A