konstruktor » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

Branża:

Badania i rozwój

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę

Miejsce pracy:

Poznań

Wymagania:

Znajomość programów CAD3D (preferowane: Solid Works, NX, Ideas-NX),

Zdolności manualne

Biegła znajomość języka angielskiego (w tym technicznego) w mowie i piśmie,

Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego jest dodatkowym atutem,

Umiejętności w zakresie IT (HTML, JAVA, PHP, bazy danych) są dodatkowym atutem,

Praca lub znajomość zagadnień upraw szklarniowych są dodatkowym atutem.

Obowiązki:

Udział w projektach B+R

Poszerzanie własnej wiedzy i rozwój indywidualny

Udział w konferencjach i spotkaniach projektowych

Rekrutacja:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: lowinski@pimr.poznan.pl

Rekrutacje koordynuje: Łukasz Łowiński

Telefon:

E-mail: lowinski@pimr.poznan.pl

Ilość wejść: 16Ilość odpowiedzi: N/A