Praktykant/ka ds. BHP i Ochrony Środowiska » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

Praktykant/ka ds. BHP i Ochrony Środowiska

Branża:

Produkcja

Forma zatrudnienia:

Umowa o praktykę

Miejsce pracy:

Rokietnica

Wymagania:

- Zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy i ochrony środowiska i/lub status studenta/ucznia pokrewnego kierunku;

- Dostępność 2-3 dni w tygodniu;

- Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

Znajomość pakietu MS Office.

Obowiązki:

  • Wsparcie Koordynatora ds. BHP i OŚ w bieżących zadaniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska;
  • Praca z dokumentami, przygotowywanie zestawień, raportów, prezentacji oraz instrukcji
  • Udział w audytach, szkoleniach oraz działaniach optymalizacyjnych, a także działaniach mających na celu poprawę kultury BHP i środowiskowej w firmie.

Rekrutacja:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: anna.libera@kingspan.com

Rekrutacje koordynuje: Anna Libera

Telefon: :+48 61 660 94 46

E-mail: anna.libera@kingspan.com

Ilość wejść: 17Ilość odpowiedzi: N/A