Specjalista ds. kadr i płac » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Branża:

Szkolnictwo

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę

Miejsce pracy:

Poznań

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów ZUS i prawa podatkowego,
  • Biegła znajomości pakietu MS Office,
  • Znajomość programu Płatnik,
  • Umiejętność efektywnej organizacji własnej pracy i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Znajomość obsługi systemu SAP w zakresie kadr i płac.

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej,
  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
  • Obsługa administracyjna egzekucji komorniczych pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i umowę zlecenie,
  • Przygotowanie oraz naliczanie wynagrodzeń dla różnych form zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie),
  • Rozliczenie czasu pracy, administrowanie i rozliczanie urlopów i zwolnień lekarskich,
  • Przygotowanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo- płacowych,
  • Sporządzenie zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników.

Rekrutacja:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: angela.swiacka@forteb.pl

Rekrutacje koordynuje: Angela Świacka

Telefon:

E-mail: angela.swiacka@forteb.pl

Ilość wejść: 16Ilość odpowiedzi: N/A