Staż w Dziale Specjalistów ds. funduszy UE » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

Staż w Dziale Specjalistów ds. funduszy UE

Branża:

Inne

Forma zatrudnienia:

Umowa o staż

Miejsce pracy:

Poznań

Wymagania:

W stosunku do kandydatów mamy następujące oczekiwania:

- fachowość i staranność pozwalająca na rzetelne wykonywanie obowiązków związanych z powierzonymi zadaniami,

- swobodne poruszanie się w aplikacjach systemu Windows,

- bardzo dobra organizacji pracy, wysokich kompetencji interpersonalnych

Aby móc realizować dodatkowe zadanie niezbędne będzie posiadanie również:

- wykształcenia z zakresu zarządzania, ekonomii, prawa, europeistyki i kierunków pokrewnych lub politologii (nie wykluczamy jednak innych kierunków),

- wiedzy dotyczącej programów operacyjnych i doświadczenia w opracowywaniu dofinansowanych projektów (Regionalne Programy Operacyjne, POIR),

- prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

Poprzez realizację stażu będziesz miał/a możliwość realizować następujące zadania:

- zapoznanie się z procesem sporządzania dokumentacji aplikacyjnej (Wnioski o dofinansowanie, Biznes Plany, Studium Wykonalności i inne) w ramach konkursów o dofinansowanie z funduszy UE,

- sporządzanie opracowań innego typu, m.in. opracowań strategicznych, marketingowych, artykułów prasowych, analiza rynku i/lub konkurencji, itp.

- bieżące obowiązki związane z pracą biurową i obsługą klientów biznesowych

Rekrutacja:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: t.jozwiak@ecdf.pl

Rekrutacje koordynuje: Tomasz Jóźwiak

Telefon: 539199896

E-mail: t.jozwiak@ecdf.pl

Ilość wejść: 22Ilość odpowiedzi: N/A