Stażysta » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

Branża:

Odnawialna

Forma zatrudnienia:

Umowa o staż

Miejsce pracy:

Poznań

Wymagania:

- dobra znajomość obsługi komputera - pakiet Office
-  dobra znajomość języka angielskiego
-  nie wymagamy doświadczenia zawodowego
- mile widziana wiedza o odnawialnych źródłach energii

Obowiązki:

pomoc administracyjna w pracach biurowych, m.in.: prowadzenie sklepów internetowych, przygotowywanie ofert, prowadzenie CRM, przygotowywanie wniosków o dofinansowanie, pomoc w bieżących projektach, kontakt mailowy i telefoniczny z dostawcami i klientami firmy

Rekrutacja:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: kontakt@soltechenergy.pl

Rekrutacje koordynuje: Angelika Kozak

Telefon: 537438242

E-mail: kontakt@soltechenergy.pl

Ilość wejść: 38Ilość odpowiedzi: N/A