Stażysta / praktykant » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

Stażysta / praktykant

Branża:

Ogrodnictwo

Forma zatrudnienia:

Umowa o praktykę

Miejsce pracy:

Dobrzyca

Wymagania:

Zapraszamy do odbycia praktyk studenckich oraz stażu zawodowego w 2019 roku. Praktyka trwa minimum 1 pełny miesiąc i odbywa się we wszystkich działach kompleksu Hortulus.

Szkółka Roślin Ozdobnych - produkcja krzewów liściastych, iglastych i bylin, w pojemnikach oraz w gruncie na powierzchni ponad 20 ha. Produkcja kwiatów rabatowych i ziół pod osłonami. Produkcja krzewów i drzew wieloletnich w uprawie gruntowej. Propagacja i rozmnażanie roślin. Ponad 3,5 tys. gatunków i odmian w produkcji.
Ogrody Tematyczne Hortulus - ponad 30-letnia kolekcja ogrodowa roślin ( w tym roślin strefy 7b ), założona w różnych stylach i układzie pokazowych ogrodów tematycznych na powierzchni 4 ha. Konserwacja oraz pielęgnacja ogrodu, tworzenie nowych aranżacji ogrodowych, projektowanie i wykonywanie rabat z kwiatów sezonowych i bylin.
Ogrody Hortulus Spectabilis - obiekt ogrodowy otwarty w czerwcu 2014 roku z największym na świecie labiryntem grabowym i wieżą widokową. Obecnie ogrody otwarte są na pow. 9 ha . Docelowo obiekt jest realizowany na pow. 30 ha. W Ogrodach Spectabilis trwają cały czas prace projektowe i wykonawcze. Realizacja nowych założeń ogrodowych, pielęgnacja i konserwacja już istniejących. Zakładanie kolekcji bylin i traw ozdobnych, tworzenie rabat z kwiatów sezonowych i rabatowych.
Centrum ogrodnicze „Market, Ogród i Galeria” – zapoznanie się z bogatym wyborem roślin i asortymentem artykułów koniecznych do utrzymania ogrodu oraz jego dekoracji. Możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej, obsłudze klienta oraz w działaniach marketingu i promocji. Obsługa ruchu turystycznego, ekspozycja towaru oraz tworzenie nowych aranżacji dla domu i ogrodu. Możliwość zapoznania się z kwiatami domowymi oraz z pełną ofertą nasion, cebul, bulw, kłączy itp. Sprzedaż materiału szkółkarskiego, kwiatów rabatowych, bylin itp.
W każdym z dwóch ogrodów, poza pracami związanymi bezpośrednio z ogrodnictwem i kształtowaniem przestrzeni można zdobyć również doświadczenie przy obsłudze ruchu turystycznego, w gastronomii, logistyce i zarządzaniu.

UWAGA! Istnieje możliwość odbycia stażu zawodowego trwającego od 3 miesięcy do 1 roku.
Zapraszamy absolwentów do składania swoich aplikacji biuro@hortulus.com.pl
Po pozytywnym zakończeniu praktyki student otrzymuje certyfikat.

Obowiązki:

Rekrutacja:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: biuro@hortulus.com.pl

Rekrutacje koordynuje: PPHU Hortulus Iwona Bigońska

Telefon:

E-mail: biuro@hortulus.com.pl

Ilość wejść: 15Ilość odpowiedzi: N/A

Newsletter

Subskrybuj Newsletter Biura Karier i otrzymuj dedykowane oferty pracy!