TECHNOLOG - KONSTRUKTOR » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

TECHNOLOG - KONSTRUKTOR

Branża:

Zarządzanie produkcją

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę

Miejsce pracy:

Śrem - Zbrudzewo

Wymagania:

Wymagania:

·         Znajomość programu SolidWorks – wymóg konieczny,

·         Znajomość rysunku technicznego,

·         Znajomość pakietu MS Office,

·         Kreatywność, samodzielność, komunikatywność,

·         Umiejętność pracy w zespole,

·         Dynamika w działaniu,

·         Umiejętność analitycznego myślenia,

Mile widziane:

·         Znajomość systemu SAP,

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         Znajomość języka niemieckiego

Obowiązki:

o    Ustalanie kolejnych etapów powstawania mebla,

o    Określenie ilości potrzebnego materiału do wykonania mebla,

o    Określenie wagi i objętości mebli;

o    Kontrola list materiałowych w odniesieniu do procesu produkcji (stała weryfikacja);

o    Zgłaszanie rozwiązań technologicznych w celu usprawnienia procesu produkcji;

o    Analiza protokołu mebla w odniesieniu do wykorzystywanych materiałów w procesie produkcji,

Oferujemy:

·         Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

·         Konkurencyjne wynagrodzenie wypłacone w terminie,

·         Bogaty pakiet socjalny,

·         Bezpieczne warunki pracy,

·         Przyjemna atmosfera pracy

Rekrutacja:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: k.bazela@leopol.pl

Rekrutacje koordynuje: Kinga Bazela

Telefon: +48 (61) 28 48 675

E-mail: k.bazela@leopol.pl

Ilość wejść: 8Ilość odpowiedzi: N/A