w zespołach: Financial Shared Service oraz John Deere Bank Oddział w Polsce » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

w zespołach: Financial Shared Service oraz John Deere Bank Oddział w Polsce

Branża:

Finanse / Ekonomia

Forma zatrudnienia:

Umowa zlecenie

Miejsce pracy:

Poznań - Business Garden, ul. Kolorowa 2

Wymagania:

Jeżeli:
• jesteś studentem
• interesujesz się finansami, księgowością, bankowością
• łatwo nawiązujesz kontakty i umiesz pracować w zespole
• chcesz być częścią nowego zespołu, który ma realny wpływ na budowanie procesu obsługi klienta zagranicznego
• znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (znajomość języka francuskiego lub/i niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
• biegle poruszasz się w programach MS Office i posiadasz zdolności analityczne
• nie boisz pracy samodzielnej, ale jednocześnie umiesz współpracować z innymi

Obowiązki:

Oferujemy:
• płatne praktyki w międynarodowej firmie trwające do 6 miesięcy (z możliwością kontynuacji w innym dziale lub ewentualnego zatrudnienia na stałe!)
• możliwość dopasowania praktyki do zajęć na uczelni
• poznanie systemu finansowego SAP
• zdobycie wartościowego doświadczenia w obszarze finansowym
• codzienny kontakt z językami obcymi
• przyjazne i komfortowe środowisko pracy

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie na stronie jobs.deere.com, link bezpośredni do ogłoszenia: Praktyka w John Deere w Poznaniu

Rekrutacja:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: kariera@up.poznan.pl

Ilość wejść: 15Ilość odpowiedzi: N/A