Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Janiak » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

1fbf121c610f28aa5743201aee446ff6

Opis firmy:

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Janiak to firma handlowo-usługowa, która przeszła długą drogę od lokalnego sklepu ogrodniczego po rzetelnego partnera w kompleksowej obsłudze producentów warzyw i owoców. Nasza firma dostarcza rozwiązania w rolnictwie, ogrodnictwie oraz sadownictwie. W swojej ofercie posiada między innymi takie produkty jak: nasiona, nawozy, środki ochrony roślin, podłoża, folie, doniczki, systemy nawadniania, narzędzia, urządzenia ogrodnicze. Firma zatrudnia kilka grup pracowniczych z działu: handel, administracja biurowa, magazyn, doradcy agrotechniczni, kierowcy, spedycja. Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Janiak prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz internetową plantini.pl. Zaopatruje klientów na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Na przestrzeni czasu swojego działania firma zjednała sobie potężną bazę klientów, których znacząca większość do tej pory utrzymuje kilkuletnią i nieprzerwaną współpracę. Od początku istnienia firma zyskała zaufanie wielu dostawców krajowych jak i zagranicznych, powierzając swoją dystrybucję.

Hurtownia Janiak posiada własne środki transportu, dzięki czemu ma możliwość dostarczania zamówionego towaru bezpośrednio do klienta.

Właściciele od najmłodszych lat mieli styczność z gospodarstwem. Fizjologia, uprawa i ochrona roślin zawsze wzbudzała w nich, jako pomysłodawcach i założycieli firmy, zainteresowanie, dlatego zdecydowali się zgłębić swoją wiedzę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, zyskując wykształcenie w branży rolno-ogrodniczej. W uwagi na doświadczenie oraz oczekiwania klientów, Hurtownia Janiak kładzie także nacisk na doradztwo w zakresie uprawy i ochrony roślin. Zaangażowanie właścicieli w to co robią sprawiło, że Grupa Janiak to obecnie firma, która działa na kilku płaszczyznach: zaopatrzenie gospodarstw w artykuły do produkcji roślin, transport krajowy i międzynarodowy, wyspecjalizowane gospodarstwo rolne, hodowla bydła mięsnego rasy Charolaise, sady gruszowe.

Osoba kontaktowa:

Monika Mostowiak