Lerta Poland sp.zo.o. » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

ce722c56aa3d9d1993c870fc9b626b9e

Opis firmy:

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą branży energetycznej, w oparciu o nasze autorskie rozwiązania informatyczne budujemy i dostarczamy na rynek nowoczesne produkty dla wytwórców OZE oraz odbiorców zielonej energii. Pomagamy zarządzać energią od momentu jej wytworzenia do wykorzystania przez odbiorcę końcowego. W związku z obecnie wdrażanym projektem oraz wejściem na nowe rynki europejskie poszukujemy do naszego zespołu Product managera ds. energii elektrycznej.
Cechą wspólną całego zespołu Lerta jest chęć nauki i doskonalenia się. Dzięki takiej filozofii cały czas bardzo szybko rośniemy i zdobywamy uznanie na rynku i w efekcie realizujemy wizję bardziej zielonej przyszłości.

Osoba kontaktowa:

Małgorzata Orłowska