Royal Brinkman Polska Sp. z o.o. » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

0bf7190886e9a4a14009ae5cf4c1967d

Opis firmy:

  1. Royal Brinkman to międzynarodowy dostawca w branży upraw szklarniowych, silnie obecny na rynkach lokalnych w najważniejszych dla ogrodnictwa krajach na całym świecie.
  2. Wykwalifikowani pracownicy Royal Brinkman oferują specjalistyczne produkty i rozwiązania dla profesjonalnych przedsiębiorców z branży upraw szklarniowych, szkółek roślin oraz plantacji owoców. 
  3. Royal Brinkman dostarcza produkty, systemy i usługi z dziedziny zakładania uprawy, pielęgnacji, dezynfekcji i ochrony, doniczek i opakowań, urządzeń i maszyn, projektów technicznych i innych produktów.
  4. Royal Brinkman oferuje szeroki asortyment towarów nakierowanych zwłaszcza na łatwość stosowania, dostępność, obszar zastosowania oraz wiarygodność dostaw. 
  5. Dzięki nawiązaniu strategicznych relacji partnerskich oraz współpracy na wyłączność z producentami Royal Brinkman tworzy nowe rozwiązania i zastosowania wraz ze swoimi klientami.
  6. Znajomość wymagań klienta oraz stosowanych przez niego procesów dotyczących upraw i prowadzenia działalności w aktywny sposób przyczynia się do zagwarantowania pewności działalności klientów.  

Osoba kontaktowa:

Agnieszka Błaszyk

Mapa