Terravita sp.z o.o » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

9b549e726e287618dab4b2aa5f857f19

Opis firmy:

Terravita to polska marka, z wielką pasją tworząca czekoladę w oparciu o najlepsze ziarna kakaowca i wyszukane składniki. Terravita swoją słodką drogę rozpoczęła ponad 30 lat temu. Wystartowaliśmy od produkcji czekoladowych kremów, które w szybkim tempie podbiły serca konsumentów. Krótko potem, idąc za ciosem, zaczęliśmy wytwarzać również tabliczki czekoladowe. Ta kategoria to dziś największa część czekoladowego rynku. Tabliczki są podstawą naszego biznesu, dlatego mają znaczący udział w  naszym portfolio. Nasze czekolady można znaleźć w sklepach pod takimi markami jak: Terravita, Cocoacara, Chocola!, Alpinella czy Sublime. Terravita to także istotny gracz na rynku półproduktów cukierniczych. Od lat dostarczamy surowce oraz dzielimy się naszą czekoladową wiedzą z dziesiątkami producentów, zaczynając od rzemieślników działających w skali lokalnej, a kończąc na międzynarodowych koncernach wytwarzających lody, ciastka i inne specjały na masową skalę.

Osoba kontaktowa:

Edyta Sakrajda