// SANTANDER UNIVERSIDADES - WSPIERANIE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI // NAUCZ SIĘ ZARZĄDZAĆ SWOJĄ FIRMĄ! » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Halo, halo!

Pomysł na biznes gotowy?! Wszystko przemyślane?! Ale boisz się zacząć?!
Skorzystaj z naszej oferty! #Projekt wspierania przedsiębiorczości wraz z Bankiem Zachodnim BZWBK w ramach programu Santander Universidades to właśnie to pomoże ruszyć Ci z własną #firmą!

Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu informuje o rozpoczęciu rekrutacji do projektu SANTANDER UNIVERSIDADES - WSPIERANIE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.

Projekt ten przewidziany jest dla studentów i absolwentów naszego Uniwersytetu. Jest to cykl zajęć związanych z prowadzeniem własnej firmy. Podczas warsztatów dowiecie się Państwo jak założyć, prowadzić i radzić sobie z "papierami", pozyskać środki finansowe, zaplanować strategię marketingową, jak zachować się podczas spotkań biznesowych oraz jak dobrze wypaść na prezentacjach publicznych i wiele innych.
Zarówno wykłady jak i warsztaty oraz konsultacje będą prowadzone przez profesjonalistów, którzy zajmują się właśnie ta problematyką, szkolą innych, doradzają od lat, co daje im ogromne doświadczenie którym dzielić będą się właśnie z Wami!

Projekt składa się z trzech etapów:
1. warsztaty (8 warsztatów)
2. wykłady i spotkania ogólnouczelniane (3 wykłady)
3. konsultacje z doradcą personalnym - przygotowanie biznesplanu (ograniczona ilość miejsc - 40 osób)

Każdy z Państwa będzie miał możliwość zapisać się na minimum dwa wybrane tematy 3-godzinnych warsztatów. Poniżej prezentujemy tematykę jaka będzie prowadzona w ramach warsztatu:

1. Zarządzanie czasem.

2. Biznesplan.

3. Marketing w małej firmie.

4. Podatki i rozliczenia finansowo-księgowe w małej firmie.

5. Negocjacje w biznesie.

6. Asertywność – sztuka efektywnej komunikacji w biznesie

7. Autoprezentacja w biznesie.

8. Kreowanie rozwoju zawodowego

Warsztaty odbywać się będą w środy od godziny 16.00 (niektóre zajęcia mogą ulec zmianie i zostaną przełożone na wtorek od godziny 16.00, lecz jeśli to nastąpi zainteresowani będą niezwłocznie informowani). Pierwsze warsztaty zaczną się już 22 kwietnia.

Równolegle w czasie trwania projektu (8tygodni) odbywać się będą wykłady oraz konsultacje. Konsultacje z doradcą personalnym będą oczywiście indywidualne i każdy z Państwa będzie miał do dyspozycji aż 3 godziny takich konsultacji (tu miejsca są ograniczone - ok.40 osób).

Tematyka wykładów:
1. Zostań Przedsiębiorcą : Start w biznesie w pigułce
2. Jak rozpocząć własną działalność? Własna firma krok po kroku.
3. Raz, dwa, trzy - pieniądze na biznes dostaniesz TY!

Poniżej podajemy link do formularza w którym możecie się zapisać na dowolne warsztaty, a także zapisać się na konsultacje z doradcą personalnym (tu daty i godziny będziemy ustalać osobno w porozumieniu z specjalistą i zainteresowanym).
Znajdziecie tu także terminarz wszystkich warsztatów i wykładów (uzupełniamy na bieżąco wszystkie daty - w najbliższym tygodniu wszystkie będą już podane).

*Prosimy zapisywać się w zakładkach na dole arkusza przy poszczególnych tematach.

Zapraszamy studentów i absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!