Bezcenne doświadczenia na start kariery, czyli Experience Work Day 2020 w wyjątkowej formie » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

Bezcenne doświadczenia na start kariery, czyli Experience Work Day 2020 w wyjątkowej formie

Już po raz kolejny eksperci Grupy Adecco na całym świecie zapraszają do udziału w wyjątkowym wydarzeniu – Experience Work Day – które w tym roku odbędzie się wirtualnie 11 i 12 listopada. To jedyna taka okazja w roku, aby wziąć udział w przeróżnych wydarzeniach online, skierowanych do studentów i młodych absolwentów. Dodatkowo Grupa Adecco w Polsce zaproponuje miejsca dla stażystów w swoich strukturach w wybranych oddziałach.

Tegoroczny Experience Work Day będzie spotkaniem wirtualnym, co podyktowane jest pandemią Covid-19 i troską o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Niezmiennie jednak przez dwa dni eksperciGrupy Adecco na całym świecie będą dzielić się doświadczeniami i otworzą wirtualne drzwi swoich biur przed wszystkimi młodymi ludźmi i osobami zainteresowanymi pracą w międzynarodowych firmach. W tym również u siebie– w firmie wyróżnionej na globalnej liście najlepszych miejsc pracy! Na uczestników wydarzenia czeka seria webinariów z całego świata. Dzięki temu chętni z Polski będą mogli wziąć udział nie tylko w sesjach przygotowanych przez polski zespół, ale czerpać z międzynarodowych doświadczeń innych oddziałów.

Prezes Grupy Adecco w Polsce – Daniel Wocial – podkreśla, że dzięki takiej możliwości, ale też wirtualnej formule spotkania, młodzi ludzie będą mieli unikalną szansę na rozmowę ze specjalistami różnych obszarów, poznanie specyfiki naszej codziennej pracy, a w kolejnym kroku – zdecydowanie, czy jest to środowisko, z którym chcą związać swoją zawodową przyszłość. Uczestnictwo w webinariach to szansa na poszerzenie swojej wiedzy oraz praktyczne przygotowanie do pracy w międzynarodowym biznesie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Eksperci Grupy Adecco oczekują od uczestników otwartych umysłów, chęci rozwoju, ciekawości oraz zaangażowania. Zainteresowane osoby proszone są o rejestrację swojego uczestnictwa w wybranych webinariach na stronie: https://adeccogss.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_5AXtmeR39X0QpAp

W ubiegłorocznej edycji Experience Work Day wzięło udział ponad 8 tys. młodych ludzi na całym świecie. Ponad 4 tys. ekspertów Grupy Adecco z 700 oddziałów w 49 krajach, w tym w Polsce, podzieliło się swoimi doświadczeniami, pomagając w szukaniu dróg do sukcesów zawodowych. Mamy nadzieję, że również w tym roku zainspirujemy tysiące młodych osób do odwagi w planowaniu swojej kariery i zdobywaniu bezcennych doświadczeń.

 

Więcej informacji o wydarzeniu, jakim jest Experience Work Day, znajdą Państwo na stronie: https://www.ceofor1month.com/experience-work-day/.

 

Do usłyszenia!