EF otwiera drzwi międzynarodowej edukacji dla studentów uczelni wyższych » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

EF otwiera drzwi międzynarodowej edukacji dla studentów uczelni wyższych

EF Education First oferuje studentom uczelni wyższych możliwość studiowania za granicą przez 8 tygodni dzięki stypendium EF, EF Study Abroad Scholarship o wartości 10 000 €

Coroczny program EF Study Abroad Scholarship o wartości 10 000 € oferuje 10 studentom uczelni wyższych na całym świecie jedyną w swoim rodzaju możliwość inwestycji w edukację i przygotowania się na międzynarodową przyszłość. 

Wraz ze wzrostem kosztów studiów i zapotrzebowania na międzynarodowe doświadczenie, które dobrze prezentuje się w CV, EF Education First chce umożliwić 10 studentom uczelni wyższych możliwość rozwoju kariery zawodowej, tak by przygotować się na międzynarodową przyszłość. Dzięki corocznej inicjatywie EF chce dać studentom szansę poszerzenia horyzontów myślowych, odkrywania nowych kultur i inwestycji w umiejętności językowe dzięki nauce za granicą.

Stypendium obejmuje kurs językowy i staż zagraniczny

Stypendium jest przeznaczone wyłącznie dla osób aktualnie studiujących na uczelni wyższej. Całkowita wysokość stypendium wynosi 10 000 € i obejmuje 4-tygodniowy kurs językowy oraz 4-tygodniowy staż za granicą. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać esej, w którym trzeba napisać jak nauka za granicą rozwija umiejętności akademickie i wpływa na karierę zawodową. Program EF Study Abroad Scholarship oficjalnie rozpoczyna się 1 października 2019 i będzie trwać sześć miesięcy – do 31 marca 2020. Następnie EF ogłosi 10 szczęśliwych zwycięzców. Każdy ze zwycięzców, jako część wygranej, będzie miał możliwość wyboru jednej z 29 ekscytujących destynacji (w tym takie miasta jak Boston, Nowy Jork, Londyn, Oksford czy Sydney), by wziąć udział w programie studiów za granicą.

EF Study Abroad Scholarship to coś więcej niż stypendium

“Niestety, niewielu studentów może ubiegać się o regularne stypendium co roku” - mówi Sylwia Rogalska, EF Polska Country Manager . “Dzięki corocznej inicjatywie chcemy umożliwić wszystkim studentom uczelni wyższych możliwość nauki za granicą połączoną ze stażem zawodowym. Stypendium jest wyjątkową okazją dla tych, którzy myślą poważnie o karierze międzynarodowej. EF chce wyjść im na przeciw.”

Aplikuj teraz, aby wygrać

Jesteś studentem albo znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany studiami oraz stażem za granicą? Aby wziąć udział w konkursie i dowiedzieć się więcej na jego temat wejdź na: EF Study Abroad Scholarship. Wszyscy studenci, którzy obecnie studiują na uczelni wyższej mogą aplikować do 31 marca 2020.

EF Education First

EF Education First zostało założone w 1965 r. z misją, by otwierać świat przez edukację. Od ponad 50 lat pomogliśmy milionom ludzi spełnić marzenia o nauce języka obcego, poszerzaniu horyzontów myślowych czy uzyskaniu stopnia naukowego. Dzięki nieustannemu inwestowaniu w innowacje oraz współpracy ze znanymi uczelniami wyższymi, EF znane jest na całym świecie ze względu na wysokiej jakości programy edukacyjne, które pomogły milionom ludzi na całym świecie spełnić marzenia, ambicje i cele. Więcej informacji na: www.ef.pl