Graduate Programme. » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Graduate Programme.

Graduate Programme to międzynarodowy projekt, prowadzony w Polsce przez Sokołów S.A. jako część grupy Danish Crown.

O programie:

Udział w programie jest bezpłatny. W ubiegłym roku odbyła się jego I edycja. Obecnie trwa rekrutacja do II edycji – zgłoszenia można przesyłać do 8 marca, a program wystartuje od września 2019 r.

By zgłosić się do projektu, trzeba mieć tytuł licencjata/inżyniera lub magistra (bądź być na etapie kończenia studiów) w kierunkach: international business (czyli np. zarządzanie, marketing, administracja i pokrewne), food science (np. technologia żywności, inżynieria przetwórstwa żywności, gastronomia i pokrewne), engineering (zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn itp.), communication (np. dziennikarstwo i komunikacja społeczna), psychologia, animal science (np. zootechnika). Wachlarz jest szeroki: nauki społeczne, nauki o żywności, inżynieria produkcji itp.

Konieczna jest płynna znajomość jęz. angielskiego.

Zakwalifikowani uczestnicy odbędą 2-letni staż, w tym również zagranicą, który ma zagwarantować zdobycie stanowiska menedżerskiego w jednym z oddziałów Grupy.

Benefity: ukierunkowana ścieżka leadershipowa, umowa o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia, opieka mentora, wymiana zagraniczna i praca w międzynarodowych zespołach, gwarancja pracy po Programie, profesjonalne szkolenia w kraju i zagranicą.

Film z laureatką I edycji można obejrzeć tutaj: https://sokolow.pl/praca/graduate-programme