Hive61 » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Hive61

Już 19 lutego w Poznaniu odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Hive61. Tym razem zapraszamy do nowego miejsca. Jest nim Słodownia +2 w gościnnych murach Starego Browaru. Uwaga – Hive61 w Starym Browarze zagości na dłużej J

Lutowy Hive61 będzie okazją do spotkania:

Maximiliana von der Ahé - betahaus
Antoniny Sameckiej -
RISK made in warsaw
Andrzeja Targosza -
Bitspiration

Zarejestruj się na spotkanie za pośrednictwem meetup: http://www.meetup.com/hive61/events/163008582/

Hive61 to poznańska społeczność biznesowo-startupowa. Cykl spotkań będących okazją do wymiany doświadczeń, poznania nowych osób, uczenia się czy zwykłej rozmowy. Zapraszamy wszystkich związanych z biznesem, startupami czy organizacjami, którym chce się działać i brać aktywny udział w tworzeniu społeczności.

Dlaczego Hive61? Cyfra oznacza charakterystyczny dla Poznania numer kierunkowy telefonów stacjonarnych. Językiem przewodnim spotkania będzie język angielski.