Kurs Excel online od Calculatic » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Kurs Excel online od Calculatic

Aplikacja Calculatic jest narzędziem stworzonym przez specjalistów z użytkowania pakietu MS Office. Jest to ogromna baza wiedzy połączona ze szkoleniem online. Użytkując Calculatic jesteśmy prowadzeni przez kolejne etapy zagadnień zarówno podstawowych jak i zaawansowanych.

Nasza strona: https://calculatic.pl

Budowa kursu z Excela

Kurs Excel został podzielony na tematy na które składają się lekcje. Lekcje tworzą kroki w których zapoznamy się z artykułami, interaktywnymi zdjęciami, filmami szkoleniowymi, skrótami klawiszowymi oraz ćwiczeniami do rozwiązania.

Akademia składa się z:

• Excel na poziomie Podstawowym. Kurs przekrojowy – 43h.
  • Excel na poziomie Średniozaawansowanym. Kurs przekrojowy – 51h.
  • Excel na poziomie Zaawansowanym. Kurs przekrojowy – 50h.
  • Excel - Tabele Przestawne - 21h.
  • Excel - Tworzenie Formuł. Podstawy – 14h.
  • Excel – Zaawansowane Formuły – 20h.

Ukończenie szkolenia na 80% daje nam możliwość ściągnięcia certyfikatu PDF.

Baza wiedzy w aplikacji

Aplikacja Calculatic to nie tylko kursy z Excela online. Mamy także uporządkowaną wiedzę na którą składa się:

• Encyklopedia: Artykuły poparte zdjęciami, filmami, ćwiczeniami czy zastosowaniami.
  • Baza funkcji: Opisane funkcje Excela – od A do Z. Opis – budowa – zastosowania.
  • Filmy szkoleniowe: możliwości Excela przedstawione na filmach.
  • Mapa Excela: interfejs Excela nie będzie dla Ciebie zagadką!
  • Generator ćwiczeń: wygeneruj codziennie ponad 250 ćwiczeń z różnych kategorii.
  • Ulubione:  zapisz to co dla Ciebie najważniejsze!

Udostępniamy darmową 14 dniową wersję próbną aplikacji z ograniczoną funkcjonalnością. Znajdziesz tam jednak m.in. podstawowy kurs z Excela!

Nasza firma zajmuje się także organizacją szkoleń z pakietu MS Office w całej Polsce. Jeżeli interesuje Cię kurs z Excela w Poznaniuzapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami albo wypełniając formularz kontaktowy.