LOT NAGRODZI NAJLEPSZE PRACE DYPLOMOWE O LOTNICTWIE » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

LOT NAGRODZI NAJLEPSZE PRACE DYPLOMOWE O LOTNICTWIE

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły konkurs skierowany do studentów I i/lub II stopnia uczelni publicznych i niepublicznych na terenie Polski, którzy będą bronili swoje prace dyplomowe w roku akademickim 2019/2020. Aby wziąć udział w projekcie należy wybrać temat swojej pracy dyplomowej z zakresu lotnictwa pasażerskiego i transportu cargo, napisać innowacyjną, popartą ciekawymi badaniami pracę, obronić ją a następnie zgłosić do konkursu.

Do wygrania są nagrody pieniężne (10.000 zł dla Zwycięzcy!), bilety lotnicze i płatne staże u narodowego przewoźnika.

Obronione prace, wraz z kompletem dokumentów należy wysłać od 10.05.2020 roku do 30.09.2020 na adres: konkurs.lot@pb.edu.pl

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.lot.com/konkurs