Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER oraz Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPOWER w Poznaniu w dniach 10-12 maja 2016 r. » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Energetyki EXPOPOWER oraz Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej GreenPOWER.

Targi pozwolą zapoznać się z doświadczeniami oraz ofertą ponad 200 firm z Polski i zagranicy. W Poznaniu zyskacie wiedzę na temat nowych produktów i usług z obszaru dystrybucji i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, a także elektrotechniki i elektroniki przemysłowej. Dodatkowo na odbywających się równolegle targach GreenPOWER macie szansę poznać nowoczesne technologie pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych.

Uzupełnieniem oferty prezentowanej przez wystawców jest wiedza ekspercka - tym samym gorąco zachęcamy do udziału w konferencjach i seminariach, w których uczestnictwo jest bezpłatne. Tematyka jest bardzo różnorodna: od bezpieczeństwa energetycznego, przez efektywność energetyczną, smart grid, systemy hybrydowe po technologie mobilne. Pełen program i lista wystawców wkrótce na stronie www.expopower.pl

Wartością dodaną targów EXPOPOWER 2016 jest cykl wydarzeń targowo-konferencyjnych Energy Future Week, które zgromadzą ponad 200 panelistów, w tym przedstawicieli Electric Power Research Institute, Instytutu Jacquesa'a, Public Utility Research Center, Komisji Europejskiej, Europejskiego Banku Inwestycyjnego, a także wytwórców i dystrybutorów energii. Bezpłatne zaproszenia na Targi dostępne w biurze Karier oraz na stronie www.mtp24.pl.

Więcej na www.efweek.pl