Poradnik na temat udziału w rekrutacji zdalnej » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Poradnik na temat udziału w rekrutacji zdalnej

Czy to odpowiednie chwile na szukanie pracy? Czy warto czekać na lepsze czasy?
To właśnie przedsiębiorstwa, które obecnie szukają pracowników, to firmy stabilne i pewne w dobie kryzysu. Nie bój się rekrutacji zdalnej i wykorzystaj szanse teraz, zanim kandydatów na rynku pojawi się znacznie więcej!
Aby pomóc oswoić się z niestandardowymi sposobami rekrutacji przedstawiamy krótki poradnik o zdalnym szukaniu pracy. Znajdziesz w nim porady, jak aplikować i rozmawiać z rekruterami, a także:
- dlaczego warto zadbać o swój wizerunek jako kandydata w internecie,
- w jaki sposób szybko selekcjonować ogłoszenia, które dotyczą w pełni zdalnej rekrutacji,
- jak przygotować się do wideorozmów o pracę i jakich błędów w nich unikać.
Wykorzystaj moment, by znaleźć stabilne zatrudnienie.
Przeczytaj
Rozsyłaj CV i zdobądź pracę bez wychodzenia z domu!