Profesjonalne zdjęcie do CV - TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA! » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

Profesjonalne zdjęcie do CV - TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA!

Przerób "selfie" na profesjonalne zdjęcie do CV!!!
Zapraszamy do udziału w akcji:-)
“Kreuj obraz zawodowy. Profesjonalne zdjęcia do CV - Bezpłatne udostępnienie Kreatora Zdjęć do CV w celu podwyższenia konkurencyjności kandydata na rynku pracy“. Uzyskała ona patronat Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz jest dedykowana wszystkim osobom poszukującym lub wchodzącym na rynek pracy - a zatem także studentom. 
Akcja ma na celu umożliwienie samodzielnego wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV lub profilu na portalu zawodowym (np. LinkedIn) przy pomocy własnego smartfona.
Edytor zdjęć do LinkedIn po wgraniu zrobionego zdjęcia sam automatycznie kadruje twarz, wybiela tło i daje możliwość wgrania dowolnego tła, które oddaje charakter kandydata, odpowiada branży w której pracuje, czyniąc CV lub profil na portalu zawodowym bardziej atrakcyjnym i profesjonalnym.
Akcja potrwa do 30 września 2021, więc mamy nadzieję, że wielu z Was uda się skorzystać z tego narzędzia! POniżej przydatne linki.