Program Akcelerator IDEA Global » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Program Akcelerator IDEA Global

Akcelerator IDEA Global to program skierowany do projektów biznesowych na wczesnym etapie rozwoju, które posiadają co najmniej prototyp swojego produktu. Celem Programu jest wyłonienie projektów, które w największym stopniu przyczynią się do inicjowania lub zwiększania zakresu współpracy mikroprzedsiębiorców lub małych przedsiębiorców z Odbiorcami Technologii, którzy uczestniczą w programie.

W programie Akcelerator IDEA Global wzięło udział ponad 20 Odbiorców Technologii z różnych branż, zainteresowanych wdrożeniami nowych pomysłów do swoich firm.

serwis.kariera@sgh.waw.pl

Do akceleratora poszukiwane są projekty z obszarów:

• Industrial Internet of Things (IioT),
  • Fintech,
  • Energetyka (OZE),
  • Biotechnologia.

Program zakłada:

1. akcelerację trwającą do 6 miesięcy,
  2. udzielenie finansowania na rozwój przedsięwzięcia w kwocie do 200 tys. zł,
  3. dostęp do specjalistycznych usług o wartości do 50 tys. zł, dopasowywane w zależności od zapotrzebowania startupu,
  4. mentoring ekspertów z branży: Biotechnologia, Fintech i IoT/IT oraz indywidualne konsultacje dla startupów,
  5. współpracę z Odbiorcami Technologii, którzy biorą udział w programie.

Więcej informacji o programie oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://ideaglobal.pl/