Program Menedżerski » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

Program Menedżerski

Chcesz poznać biznes od podstaw, mieć realny wpływ na kształtowanie nowych procesów i tworzyć z nami niestandardowe rozwiązania? Masz pasję i pragnienie, żeby rozwijać się i sięgać wyżej?
Jeśli tak, nasz Program Menedżerski jest właśnie dla Ciebie!

Program realizowany jest w Obszarze Operacyjnym – najbardziej kompleksowym z naszych działów! Odpowiada on za zarządzanie procesami produkcyjnymi i logistycznymi, począwszy od dostawy surowców i opakowań, aż po obsługę klienta i dystrybucję produktów. W trakcie programu otrzymasz możliwość poznania tajników działania wszystkich tych obszarów!

Podczas 18 miesięcznego, intensywnego programu będziesz miał okazję realizować ambitne projekty w zakresie produkcji, jakości, utrzymania ruchu, logistyki, planowania czy obsługi klienta oraz w działach współpracujących w różnych lokalizacjach. Wszystko w oparciu o umowę o pracę!
Już od pierwszego dnia otrzymasz wsparcie doświadczonego Mentora – jednego z menedżerów zarządzających firmą. Twój rozwój będzie oparty na aktywnym udziale w zróżnicowanych projektach w międzynarodowym środowisku, w kulturze otwartej komunikacji i dzielenia się wiedzą.

Szukamy ludzi odważnych, samodzielnych, nastawionych na intensywny rozwój i chcących podążać ścieżką menedżerską. Oczekujemy pełnej mobilności i biegłej znajomości języka angielskiego. Jeśli dodatkowo wyróżniasz się niestandardowym podejściem do rozwiązywania problemów, masz analityczny umysł i jesteś urodzonym liderem… nie wahaj się. Aplikuj do Programu na http://kariera.zywiec-zdroj.pl/studenci