Rekrutacja w 48h – EY Express » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Rekrutacja w 48h – EY Express

Zdobycie pracy marzeń nie musi trwać długo.

Nawet jeśli marzy Ci się kariera w EY – prestiżowej firmie doradczej i jednym z najlepszych pracodawców na świecie. Nie czekaj na telefon od rekrutera - przyjdź na EY Express.

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne wyzwanie – proces rekrutacji, który potrwa 48 godzin.

Sprawdź się 7 czerwca w poznańskim biurze EY.

Co będzie się działo?

Dzień pierwszy:

1. Testy

Sprawdź się w testach online – każdy otrzyma wartościową informację zwrotną. Testy mają charakter zerówkowy, więc w przypadku niepowodzenia można je śmiało powtórzyć w normalnym trybie.

2. Rozmowa z rekruterem EY

Dowiesz się więcej o jednym z najlepszych pracodawców na świecie, a my lepiej poznamy Ciebie.

Dzień drugi:

Poznanie zespołu EY

Jeśli na testach i podczas rozmowy wszystko pójdzie dobrze, następnego dnia odwiedzisz nasze biuro i porozmawiasz z osobą z zespołu, w którym chcesz pracować.

Jeśli przejdziesz przez wszystkie etapy, otrzymasz ofertę płatnych praktyk lub pracy w EY. Niezależnie od wyniku, sprawdzisz się w naszym procesie rekrutacji, a my przygotujemy dla Ciebie wartościową informację zwrotną. P.S. Każdy otrzyma też niespodziankę :).

To wszystko w 48 godzin.

Zapraszamy do rejestracji: www.eyexpress.pl