Trzymiesięczne praktyki zagraniczne dla studentów » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Trzymiesięczne praktyki zagraniczne dla studentów

POLSCY STUDENCI POWALCZĄ O MIĘDZYNARODOWĄ KARIERĘ W KONKURSIE GLOBAL INTERN

Trzy miesiące, trzy kraje, wielka przygoda i wymarzony start do kariery. Trwa 5. Edycja międzynarodowego konkursu Global Intern, w którym studenci z całego świata rywalizują o główną nagrodę – trzymiesięczne praktyki, które będą okazją do zdobycia doświadczenia zawodowego oraz poznania różnych państw i kultur.

Polscy studenci po raz kolejny mają szansę spróbować swoich sił w konkursie Global Intern, który pozwala na zdobycie doświadczenia zawodowego podczas podróży życia. Jego organizatorem jest EF Education First, światowy lider w międzynarodowej edukacji. Na globalnego zwycięzcę czeka nagroda w postaci 3-miesięcznych praktyk z atrakcyjnym wynagrodzeniem w trzech różnych miejscach na świecie.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się pod adresem www.ef.pl/globalintern