Współpraca Biura Karier z portalem dlaStudenta.pl » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Współpraca Biura Karier z portalem dlaStudenta.pl

Do grona Partnerów Biura Karier UPP w przyszłym roku dołączy Portal dlaStudenta.pl. Nasza współpraca ma na celu umożliwienie Wam dostępu do najnowszych ofert pracy zamieszczonych na portalu, jak również promocję przydatnych informacji dotyczących rynku pracy publikowanych na portalu, jak również partnerstwo medialne wydarzeń realizowanych przez Biuro Karier.

Zamieszczamy kilka informacji na temat samego portalu:

Portal powstał w 2003 roku, jako serwis skierowany do wrocławskich studentów, jednak szybko stał się stroną ogólnopolską. Dziś jest obecny w 22 ośrodkach akademickich w Polsce. dlaStudenta.pl to gigantyczne kompendium wiedzy o wszystkim, czego potrzebuje student - od oferty edukacyjnej uczelni wyższych, szkół policealnych i językowych, poprzez oferty pracy i mieszkań do wynajęcia, informacje o wydarzeniach kulturalnych, po treści life-style’owe i autorskie komentarze redakcji.

Od samego początku portal był tworzony zgodnie z zasadą "studenci dla studentów", co zawsze gwarantowało rzetelność, autentyczność i odpowiedni styl prezentowanych informacji. Nad jego wyglądem i zawartością merytoryczną czuwa obecnie zespół redaktorów oraz dziesiątki współpracowników.

Aktualne informacje publikujemy w działach tematycznych, m.in.: Praca, Studia, Stancje, Kultura, Informator Miejski, Kobieta, jak i zakładkach okolicznościowych (np. Juwenalia, Walentynki, WOŚP). Od początku działalności współpracujemy z uczelniami, szkołami językowymi, firmami ubezpieczeniowymi, work&travel, bankami, restauracjami, klubami, zespołami muzycznymi. Wspólnie wspieramy inicjatywy studenckie, wydarzenie kulturalne, imprezy sportowe, eventy naukowe itp.