Zapraszamy do udziału w Programie Praktyk w Kaufland » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Zapraszamy do udziału w Programie Praktyk w Kaufland

Halo STUDENCI z całej POLSKI!
Rok 2021 przynosi wiele wyzwań i już wiemy, że Kaufland czeka kolejny skok rozwojowy! W związku z tym otwieramy REKORDOWĄ liczbę miejsc dla praktykantów.
Kilka faktów:
  • Czekamy na Was w Centrali Kaufland we Wrocławiu, w 3 Centrach Dystrybucyjnych w Woli Krzysztoporskiej, Gliwicach i Bydgoszczy, w biurach regionalnych w Katowicach i Warszawie oraz w naszych marketach.
  • Czas trwania praktyk: 3 miesiące.
  • Wynagrodzenie: 2900 brutto.
  • Czas trwania praktyk: 1.07-30.09
Obszary Centralne, markety, łańcuch dostaw, logistyka, finanse i rachunkowość, kontrola konkurencji, dział graficzny, pion rekrutacji i marketingu personalnego, dział relacji pracowniczych, a może systemy informacyjne?
Mamy naprawdę wieeeeele ofert i jesteśmy pewni, że udowodnimy Wam, że Kaufland to dobre miejsce, aby wiedzę teoretyczną połączyć z praktyką!
Studencie, dajemy Ci możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych ekspertów, a po skończonych praktykach... kto wie, może zostaniesz z nami na dłużej?
Tutaj znajdziecie wszystkie oferty!