ZDOBĄDŹ MENTORING ONLINE I WSPARCIE FINANSOWE DO 25 000 EURO NA ROZWÓJ SWOJEGO POMYSŁU! » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

EIT Digital Venture Program wspiera przedsiębiorcze zespoły z pomysłami na biznes w zakresie technologii cyfrowych, by mogły sfinalizować swoje MVP i rozpocząć działalność. Program oferuje intensywny ośmiotygodniowy program mentoringowy realizowany jednocześnie przez pięciu partnerów regionalnych EIT Digital w Grecji, na Łotwie, w Polsce, Portugalii i Słowenii. Zespoły otrzymują również wsparcie finansowe w wysokości do 25 000 EUR w 3 etapach od MVP, przez rejestrację firmy do znalezienia pierwszego inwestora. Najlepsze zespoły z Polski, Słowacji i Czech będą wspierane przez Krakowski Park Technologiczny i sieć najlepszych ekspertów w Europie.

EIT Digital Venture Program pomaga przedsiębiorczym zespołom
z pomysłami deep tech w:

• Stworzeniu lub dokończeniu MVP
  • Założeniu spółki
  • Znalezieniu pierwszego inwestora i/lub klienta
  • Dołączeniu do europejskiego ekosystemu innowacji

Szukamy:

Multidyscyplinarnych zespołów (jeszcze nie firm) z innowacyjnym pomysłem na biznes, proof of concept lub prototypem w dziedzinie cyfrowego przemysłu, cyfrowej technologii, cyfrowego wellbeing, fintech lub smart cities.

APLIKUJ DO 26 KWIETNIA 2020!

Szczegóły, regulamin i formularz aplikacyjny tutaj

Zwycięskie zespoły z 2019 r. tutaj

Chcesz się dowiedzieć czy Twój pomysł się kwalifikuje do porgramu? Masz pytania? Napisz sbazan@kpt.krakow.pl

Dołącz do naszego wydarzenia na facebooku i bądź na bieżąco!