Jak moje wartości wpływają na decyzje, które podejmuję » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Jak moje wartości wpływają na decyzje, które podejmuję

ŻYJĘ ODWAŻNIE, SIĘGAM PO WIĘCEJ

Zaprasza na warsztat

Jak moje wartości wpływają na decyzje, które podejmuję

Jeśli czujesz, że obecne życie nie jest takim, jakie sobie wymarzyłeś. Z jakichś powodów nie możesz zacząć, przez co tkwisz ciągle w tych samych schematach, mimo że Ci nie służą. Chciałbyś odważyć się porzucić to, co nie działa na rzecz życia w zgodzie z tym, co czujesz i głęboko pragniesz?

Zapraszam Cię na warsztat, który da Tobie solidną podstawę do kreowania życia po swojemu!

Podczas warsztatu dowiesz się:

Dlaczego znajomość własnych wartości tak warunkuje bycia szczęśliwym?

Sprawdzisz jakie wartości wyznajesz i czy się nimi kierujesz w życiu?

Doświadczysz co i dlaczego jest dla Ciebie ważne w życiu?

Odpowiesz sobie na pytanie - Jak chcesz żyć i co nadaje sens mojemu życiu?

Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy głównie praca z obrazem za pomocą kart Points of You,

Warsztat poprowadzi

Renata Imbierowicz |Life Coach, trener, mentorka kobiet|

Pomaga w budowania wewnętrznej  siły i uwalnianiu ogromnego potencjału. Jako trener wspiera  w  odzyskaniu równowagi, siły i wiary w swoje możliwości by na nowo tworzyć życie z wielką odwagą i satysfakcją.

Termin:

2019-01-08 , 10:00 - 11:30