Autodiagnoza kompetencji » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

Autodiagnoza kompetencji

Najtrudniej ocenić samego siebie, być przy tym obiektywnym, ale też krytycznym. Spojrzeć z pewnej perspektywy i rozpoznać własne atuty, ale też zauważyć wady. Najprościej byłoby zapewne pójść do „diagnosty”, poprosić o zbadanie i wydanie opinii. Profesjonalna diagnostyka będzie zapewne kiedyś przydatna, ale najpierw spróbujmy postawić się przed własnym lustrem samooceny i dokonać autodiagnozy.

Nikt nie zna nas tak, jak my poznaliśmy siebie. Może nie umiemy nazwać poszczególnych i specyficznych wiązek cech, postaw oraz wiedzy, jakie wykorzystujemy w codziennym życiu, w określonych sytuacjach, ale je posiadamy....To kompetencje. Mogą być różne i ujawniać się w różnych sytuacjach i miejscach.

Udział w tym krótkim warsztacie to próba nazwania tego, co często już posiadamy, co trzeba rozwijać i doskonalić, a może wypracować od zera. To trochę wyprawa w głąb siebie, na którą zapraszam.

Prowadząca: dr hab. Magdalena Kozera-Kowalska

Termin:

2019-11-18 , 10:00 - 11:30

Miejsce:

Collegium Maximum, ul. Wojska Polskiego 28, sala 164

Wymagana rejestracja:

Tak

Formularz uczestnictwa