O nas

Biuro Karier, będące integralną częścią Centrum Wsparcia i Rozwoju UPP, to miejsce gdzie studenci i absolwenci UPP mogą uzyskać aktualne informacje o rynku pracy.

Pomagamy studentom i absolwentom w zdobyciu wiedzy na temat metod poszukiwania pracy, przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych oraz budowaniu pozytywnego wizerunku podczas spotkań rekrutacyjnych.

W ramach działalności Biura organizujemy różne szkolenia, warsztaty oraz Targi Pracy, których celem jest wsparcie rozwoju kariery naszych studentów i absolwentów.

Prowadzimy również monitoring losów zawodowych absolwentów, co pozwala nam na budowanie efektywnej współpracy ze środowiskiem branżowym.

Serdecznie zapraszamy zarówno studentów, absolwentów, jak i pracodawców do kontaktu osobistego w siedzibie Centrum Wsparcia i Rozwoju (Budynek Wydziału Leśnego i Technologii Drewna, piętro 4 i pół) lub za pośrednictwem maila bądź telefonu (dokładne informacje znajdują się w zakładce kontakt).