Instrukcja logowania na naszej nowej stronie

18.06.2024
Napis Nowa Strona

Nowa strona Biura Karier już działa! Ale jak się na niej zalogować? Jak dodać ofertę pracy? Przeczytaj instrukcję.

Studenci:

• Konta studentów zostały przeniesione z domeny up.poznan.pl
  • Przejdźcie do działu Zaloguj się
  • Użyjcie jako loginu numeru UID i hasła, którego używacie na co dzień w koncie Microsoft365 (np. Teams)
  • Gotowe!

Jeśli nie pamiętacie swojego hasła - możecie zmienić je na koncie Microsoft 365.

W przypadku, kiedy hasło nie działa, mimo jego poprawności - istnieje szansa, że zaistniał błąd podczas integracji danych. W tym przypadku również zalecamy zmianę hasła zgodnie z instrukcją.

Pracodawcy

• Konta pracodawców nie zostały skopiowane ze starej witryny, konieczna jest więc rejestracja
  • Wybierzcie rejestrację pracodawcy
  • Uzupełnijcie wszystkie niezbędne do rejestracji dane oznaczone gwiazdką *
  • Wybierzcie opcję zapisz
  • Odbierzcie maila i kliknij w link aktywacyjny
  • Gotowe! Teraz możecie dodawać swoje oferty pracy

Coś nie działa? Zawsze możecie użyć opcji przypomnij hasło lub zgłosić problem korzystając z opcji kontaktu.

Prosimy pamiętać, że podanie nieprawidłowego hasła trzy razy z rzędu, skutkuje 15-minutową blokadą konta. Konto odblokuje się automatycznie, kontakt z nami nie jest wymagany.