Testy predyspozycji zawodowych Insightful Profiler™ (iP121) - czekają w Biurze Karier!

Zdjęcie testu oraz ręki, która go rozwiązuje

Osoby studiujące oraz doktoranci i doktorantki Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu mogą w Biurze Karier bezpłatnie wypełnić profesjonalny test predyspozycji zawodowych. Wystarczy umówić się z naszą doradczynią na dogodny termin, a później na omówienie raportu. Znajomość swoich predyspozycji ułatwi wam znalezienie odpowiedniej pracy na wakacje albo... na najbliższe lata!

Rozwiązanie Insightful Profiler™ (iP121) pozwala wszechstronnie i kompleksowo opisać Wasz potencjał do pracy, stażu lub praktyki na danym stanowisku i obszarze.

Czy wolicie znane i bezpieczne zadania? czy lubicie w pracy ponosić ryzyko? czy odnajdziecie się jako przedsiębiorcy lub liderzy? na te i inne pytania pozwoli odpowiedzieć raport po wypełnieniu testu.

W wersji standard (raport iP Coach) diagnozuje (5) pięć kluczowych obszarów funkcjonalnych, mianowicie:

• Co Was (de)motywuje?
  • Do rozwoju jakich kompetencji macie szczególne predyspozycje?
  • Z kim będzie Wam łatwiej się dogadać, a z kim być może nie?
  • Czy(m) zdecydowanie wyróżniacie się na tle pozostałych kandydatów/ek do pracy?
  • Do pełnienia jakich ról w zespole jesteście predysponowani?

Zapraszamy do kontaktu z doradczynią zawodową, mgr Magdaleną Borowiak (magdalena.borowiak@up.poznan.pl).