Asystent projektanta – Inżynier Budowy (instalacje sanitarne)

AKNOVA Sp. z o.o.

Mrągowska 3
60-161, Poznań (Poznań-Grunwald)
Zobacz wizytówkę pracodawcy

Informacje podstawowe

Stanowisko Asystent projektanta – Inżynier Budowy (instalacje sanitarne) jest przeznaczone dla osób z wykształceniem technicznym w kierunku Inżynierii Środowiska, które będą wspierać realizację projektów instalacji sanitarnych. Praca obejmuje tworzenie rysunków, obliczeń, zestawień materiałowych oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej pod nadzorem doświadczonego projektanta. Wymagana jest znajomość programów projektowych (AutoCad/BricsCad, Instalsoft) oraz umiejętność pracy zespołowej. Fir

Numer referencyjny
praca-na-pelny-etat/4/08/2024
Państwo
Polska
Województwo
wielkopolskie
Branża
Branża inżynierii środowiska i gospodarki przestrzennej, Branża ekologiczna i ochrony klimatu
Wymiar etatu
cały etat, część etatu

Twój zakres obowiązków:

· tworzenie rysunków, obliczeń, zestawień i opisów technicznych w ramach realizowanych projektów pod nadzorem osoby prowadzącej

· uzgadnianie dokumentacji z gestorami sieci

· współpraca z projektantami

· sporządzanie zestawień materiałowych na bazie dokumentacji wykonawczej

· analiza techniczna i porównawcza urządzeń oraz ich parametrów

· przygotowanie dokumentów z prób i pomiarów

· przygotowanie raportów z postępów prac

· nadzór nad pracownikami na budowie w zakresie wskazanym przez kierownika robót

· sporządzanie dokumentacji powykonawczej

· zakres obowiązków będzie dostosowany do indywidualnych predyspozycji kandydata w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego i obranego kierunku rozwoju kariery zawodowej

Nasze wymagania:

· wykształcenie wyższe techniczne w kierunku Inżynierii Środowiska lub w trakcie studiów

· znajomości obsługi programów wspomagających projektowanie w tym AutoCad/BricsCad, Instalsoft

· mile widziana znajomość środowiska Ventpack i Profil Koordynator

· obsługi programów biurowych Pakietu Office

· umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych

· zaangażowania i sumienności

· otwartości na nowe wyzwania

· dokładność i precyzja w wykonywaniu obowiązków

· umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

· umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy

Mile widziane:

· znajomość przepisów i norm dotyczących projektowania i instalacji systemów sanitarnych

· znajomość materiałów i technologii związanych z instalacjami sanitarnymi

· doświadczenie projektowe na stanowisku asystent projektanta instalacji sanitarnych

· doświadczenie na budowie na stanowisku inżynier budowy instalacji sanitarnych

· chęć dalszego rozwoju w obszarach związanych z zawodem, oraz poznania i opanowania nowych programów i narzędzi do projektowania

· zainteresowanie nowymi technologiami, oprogramowaniem i otwartość na poznanie i wdrażanie nowych procesów pracy

· komunikatywna znajomość języka angielskiego lubi niemieckiego

· prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

· zatrudnienie na umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach

· karierę w stabilnej firmie i rozwój zawodowy

· pracę przy realizacji dużych prestiżowych kontraktów

· możliwość uzyskania uprawnień do projektowania i kierowania robotami w zakresie branży instalacyjnej

· szkolenia zawodowe i dofinansowanie nauki

· udział w targach i konferencjach branżowych

· kartę Multisport

Wymagania odnośnie kandydata

Terminy

Termin składania ofert
31-10-2024 15:00:00
Termin rozstrzygnięcia konkursu
Planowy termin zatrudnienia
04-11-2024