Doradca Techniczno-Handlowy

Timac Agro Polska

Batorowska 15
62-081, Wysogotowo
Zobacz wizytówkę pracodawcy

Informacje podstawowe

Numer referencyjny
praca-na-pelny-etat/3/08/2024
Państwo
Polska
Województwo
wielkopolskie
Branża
Branża rolnicza
Wymiar etatu
Pełny etat

Dołącz do Timac Agro i pracuj jako Doradca Techniczno-Handlowy!

Miejsce pracy: 2-3 powiaty (do 100 km od miejsca zamieszkania)

Twój zakres obowiązków:

  • Codzienne wizyty w gospodarstwach rolnych, nastawionych zarówno na produkcję roślinną jak i zwierzęcą;

  • Analiza jakości upraw i dobrostanu zwierząt w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań;

  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie rolnika w bieżących problemach;

  • Realizowanie planu sprzedaży z zachowaniem wysokich standardów obsługi;

Nasze wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub doradcy;

  • Wykształcenie rolnicze lub co najmniej podstawowa wiedza agronomiczna;

  • Zainteresowanie rolnictwem i chęć poszerzania wiedzy;

  • Prawo jazdy kat. B;

Mile widziane:

  • Posiadanie własnego gospodarstwa.

Z naszej strony oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizję od zrealizowanej sprzedaży, bez górnych limitów;

  • Pracę wspartą okresem wdrożeniowym;

  • Szkolenia produktowe, agrotechniczne, handlowe;

  • Nowoczesne narzędzia pracy również do użytku prywatnego;

  • Pakiet benefitów (Multisport Plus, bezpłatna opieka medyczna w Medicover, Fundusz socjalny i inne..)

Dołącz do naszego zespołu, aplikuj poprzez formularz.

Wymagania odnośnie kandydata

Preferowana forma studiów
drugiego stopnia
Preferowany wydział
- Wydział Rolnictwa, Ogrodnictwa i Biotechnologii
Prawo Jazdy kat. B
• B - Tak

Terminy

Termin składania ofert
08-09-2024 09:00:00
Termin rozstrzygnięcia konkursu
Planowy termin zatrudnienia
16-09-2024