Laborant/ Laborantka

Folplast Sp. z o.o.

Składowa 2a
64-000, Kościan

Osoba kontaktowa

Karolina Wojciechowska
Email: praca@folplast.com.pl
Zobacz wizytówkę pracodawcy

Informacje podstawowe

Folplast Sp. z o.o. Jesteśmy producentem i dostawcą folii dla branży budowalnej, rolniczej, higienicznej i spożywczej. Istniejemy w Kościanie od ponad 30 lat. Zatrudniamy ponad 250 pracowników. Nad jakością naszych produktów czuwa nasze laboratorium, a produkcja odbywa się na kilkunastu nowoczesnych liniach produkcyjnych w oparciu o najnowsze technologie materiałowe.

Numer referencyjny
praca-na-pelny-etat/2/08/2024
Państwo
Polska
Miejscowość
Kościan
Województwo
wielkopolskie
Branża
Branża chemiczna, Inna branża, Branża biotechnologiczna
Wymiar etatu
1

Jesteśmy producentem i dostawcą folii dla branży budowalnej, rolniczej, higienicznej i spożywczej. Istniejemy w Kościanie od ponad 30 lat. Zatrudniamy ponad 250 pracowników. Nad jakością naszych produktów czuwa nasze laboratorium, a produkcja odbywa się na kilkunastu nowoczesnych liniach produkcyjnych w oparciu o najnowsze technologie materiałowe. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

 LABORANT/KA

 Lokalizacja: Kościan

Zadania:

  • przeprowadzanie zleconych badań zgodnie z instrukcjami,
  • kontrola jakości wyrobów,
  • właściwe pobieranie i przechowywanie prób referencyjnych,
  • nadzór nad zastosowanymi technologiami oraz sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • dokumentowanie oraz monitorowanie uzyskanych wyników badań,
  • sporządzanie raportów oraz analiza wyników,
  • współpraca z  laboratorium zewnętrznym,
  • realizacja wymagań związanych z funkcjonowaniem systemów ISO 9001, BRC.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane kierunki chemicznej, technologii żywności, żywienia itp. )
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • skrupulatność, systematyczność i dokładność,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo na okres około 2 lat,
  • ciekawa praca w przedsiębiorstwie będącym jednym z liderów w produkcji folii,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • bezpieczne środowisko pracy,
  • bogaty  pakiet  benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do wakacji,  dodatki świąteczne, spotkania integracyjne pracowników i ich rodzin, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie obiadów na stołówce pracowniczej),
  • pracę przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego.

Wymagania odnośnie kandydata

Preferowany wydział
- Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu

Terminy

Termin składania ofert
31-08-2024 14:00:00
Termin rozstrzygnięcia konkursu
15-09-2024 14:00:00
Planowy termin zatrudnienia
16-09-2024