Płatny Staż w dziale Technologii

Tarczyński S.A.

Ujeździec Mały 80
55-100, Ujeździec Mały
Zobacz wizytówkę pracodawcy

Informacje podstawowe

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami! Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii. Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Numer referencyjny
praca-na-pelny-etat/9/07/2024
Państwo
Polska
Miejscowość
Trzebnica
Województwo
dolnośląskie
Branża
Branża spożywcza i technologii żywności
Wymiar etatu
pełny etat

Staż w dziale Technologii Produkcji

Twój zakres obowiązków

  • Udział w pracach związanych z rozwojem i wdrażaniem nowych wyrobów
  • Projektowanie procesów i parametrów technologicznych dla nowo powstałych oraz istniejących produktów
  • Kontrolowanie prawidłowości procesów technologicznych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesami produkcyjnymi
  • Sporządzanie dokumentacji technologicznej

Nasze wymagania

  • Interesuje Cię praca w jednej z naszych lokalizacji w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia)
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni semestr studiów: Technologia Żywności, Biotechnologia, Zarządzanie Produkcją lub pokrewne
  • Chęć rozwoju w kierunku Technologii Produkcji
  • Znajomość lub chęć poznania przepisów prawnych dotyczących żywności oraz systemów zapewnienia jakości
  • Otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia, a także zaangażowanie i determinacja w działaniu
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Roczny płatny staż na umowę o pracę, z realną perspektywą awansu na stanowisko Technologa/żki po ukończeniu stażu
  • Wynagrodzenie w wysokości 5300 zł brutto
  • Dedykowany Mentor, który wraz z zespołem HR poprowadzi Cię przez cały staż
  • Pokój w służbowym mieszkaniu (Dla lokalizacji w Ujeźdźcu lub Sowach) lub dofinansowanie do wynajmu (jeśli jesteś zameldowany/a 70km od firmy)
  • Bezpłatną stołówkę, dofinansowaną kartę Multisport oraz prywatną opiekę Luxmed
  • Bony i bogate paczki świąteczne oraz bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
  • Certyfikowane szkolenie dla Ciebie

Wymagania odnośnie kandydata

Terminy

Termin składania ofert
16-08-2024 07:00:00
Termin rozstrzygnięcia konkursu
Planowy termin zatrudnienia
01-09-2024