Referent/ka ds. Kancelarii

Clar System S.A.

Janickiego 20 b
60-001, Poznań (Poznań-Grunwald)
Zobacz wizytówkę pracodawcy

Informacje podstawowe

Numer referencyjny
praca-na-pelny-etat/2/07/2024
Państwo
Polska
Województwo
wielkopolskie
Branża
Inna branża
Wymiar etatu
1

Główne zadania na stanowisku:

  • bieżąca obsługa organizacyjna Biura Zarządu
  • nadzorowanie obiegu korespondencji w firmie
  • archiwizacja i dystrybucja dokumentów w spółce
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z gośćmi

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem)
  • wysokie zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
  • umiejętność pracy pod silną presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole

CV prosimy przesyłać na adres: m.przyborska@clarsystem.pl

Wymagania odnośnie kandydata

Terminy

Termin składania ofert
31-07-2024 09:00:00
Termin rozstrzygnięcia konkursu
Planowy termin zatrudnienia
02-09-2024