Samodzielny Referent ds. współpracy z administracją publiczną

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Lindego 6
60-573, Poznań (Poznań-Jeżyce)
Zobacz wizytówkę pracodawcy

Informacje podstawowe

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych poszukuje Kandydata/ki na stanowisko: Samodzielny Referent ds. współpracy z administracją publiczną w wymiarze czasu pracy: 1 etat w Oddziale Wielkopolskim PFRON z siedzibą w Poznaniu

Numer referencyjny
praca-na-pelny-etat/1/08/2024
Państwo
Polska
Miejscowość
Poznań (Poznań-Jeżyce)
Branża
Branża administracyjna
Wymiar etatu
1

Ogłoszenie o naborze

poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

w wymiarze czasu pracy: 1 etat

w Oddziale Wielkopolskim PFRON z siedzibą w Poznaniu

Główne zadania realizowane na stanowisku pracy:

  1. Realizacja programów Rady Nadzorczej PFRON (art. 47 ust. 1 pkt 4 ustawy).
  2. Realizacja zadań wynikających z programów rządowych (art. 47 ust. 1 pkt 3 ustawy).
  3. Realizacja zadań wyrównujących różnice między regionami (art. 47 ust. 1 pkt 1 ustawy).
  4. Inicjowanie i realizowanie programów na rzecz osób niepełnosprawnych, w tym tworzenie i realizowanie projektów finansowanych z UE.

Wymogi związane ze stanowiskiem pracy:

Wymogi konieczne

Wykształcenie: średnie/ wyższe licencjackie lub inżynierskie

Rodzaj doświadczenia: w zakresie obsługi administracyjno - finansowej - co najmniej rok

Inne kompetencje, wiedza lub umiejętności:

  • znajomość ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych,
  • komunikatywność,
  • analityczne myślenie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość programów Microsoft Office.
Wymogi pożądane

Wykształcenie: wyższe magisterskie uzyskane na kierunku: ekonomicznym/ prawniczym/ administracyjnym/ inżynierskim

Staż pracy: co najmniej 2 lata

Rodzaj doświadczenia:

  • w zakresie rachunkowości lub doświadczenie w rozliczaniu projektów dofinansowywanych ze środków publicznych lub unijnych - co najmniej rok,
  • we współpracy z administracją publiczną - co najmniej rok.

Szczególne uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość dofinansowania do wybranych form edukacji własnej,
  • dobrą lokalizację miejsca pracy – szybki i łatwy dojazd,
  • pakiet socjalny (możliwość ubiegania się o dofinansowanie wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskooprocentowane pożyczki mieszkaniowe, możliwość dofinansowania karty sportowej, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach),
  • możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny, a także ubezpieczenia na życie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wsparcie opiekuna podczas procesu adaptacji umożliwiające sprawne włączenie się w strukturę organizacyjną oraz efektywne realizowanie powierzonych zadań.

Dodatkowe informacje:

Oferta powinna zawierać następujące dokumenty:

  1. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, zawierający oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów niniejszego naboru oraz oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych, zgodnie ze wzorem zamieszczonym pod ogłoszeniem,
  2. kopie dokumentów potwierdzających poziom i kierunek wykształcenia,
  3. kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe,
  4. kopie dokumentów potwierdzających spełnienie pozostałych wymogów naboru.

Kwestionariusz osobowy oraz wszystkie składane oświadczenia muszą być opatrzone datą i własnoręcznym podpisem.

W przypadku przedstawienia dokumentów w języku obcym należy dołączyć również ich tłumaczenie na język polski dokonane przez tłumacza przysięgłego.

Dokumenty powinny być składane w kopiach, jednak warunkiem podpisania umowy z osobą wyłonioną do zatrudnienia w trakcie procesu naboru jest przedłożenie, najpóźniej w dacie podpisania umowy o pracę, oryginałów dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań wynikających ze wskazanych wyżej pkt: 1-4.

PFRON jest pracodawcą przyjaznym Osobom z niepełnosprawnościami. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb Osób niepełnosprawnych.

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w PFRON wynosi: powyżej 13%.

Termin składania ofert upływa w dniu: 28 sierpnia 2024 r.

Możliwości złożenia oferty:

  1. za pośrednictwem poczty na adres Biura PFRON: al. Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa,
  2. bezpośrednio do kancelarii Biura PFRON od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 w zamkniętej kopercie oznaczonej napisem: „Nabór na stanowisko: Samodzielny Referent ds. współpracy z administracją publiczną w Oddziale Wielkopolskim PFRON”,
  3. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: rekrutacje@pfron.org.pl z tytułem: „Nabór na stanowisko: Samodzielny Referent ds. współpracy z administracją publiczną w Oddziale Wielkopolskim PFRON”.

Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu do kancelarii lub na skrzynkę e-mail).

Oferty, które nie spełniają wymogów koniecznych określonych w ogłoszeniu o naborze, lub do których nie dołączono wymaganych dokumentów zostaną odrzucone. Zespół Rekrutacyjny może podjąć decyzję o uzupełnieniu brakujących dokumentów.

Osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione telefonicznie lub e-mailem o dalszych etapach naboru.

Na każdym etapie naboru PFRON zapewnia pomoc i wsparcia dla osób niepełnosprawnych np. pomoc tłumacza języka migowego (PJM/SJM).

Osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a ich oferty zostaną komisyjnie zniszczone.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.: 61 666 46 26.

Wymagania odnośnie kandydata

Terminy

Termin składania ofert
28-08-2024 14:00:00
Termin rozstrzygnięcia konkursu
28-09-2024 14:00:00
Planowy termin zatrudnienia
30-09-2024