Stażysta/-ka w Dziale Administracji/Asystent/-tka Zarządu

ECDF Dotacje sp. z o.o. sp.k.

Kobylińska 3
61-424, Poznań (Poznań-Wilda)

Osoba kontaktowa

Aleksandra Auksztulewicz
Zobacz wizytówkę pracodawcy

Informacje podstawowe

Oferta płatnego stażu w Dziale Administracji/Asystent/-tka Zarządu w ECDF Dotacje, wiodącej firmie doradczej z Poznania. Stażysta będzie odpowiedzialny za obsługę korespondencji, organizację spotkań, wsparcie administracyjne oraz współpracę z biurem rachunkowym. Oferujemy możliwość zdobycia praktyki zawodowej, samodzielność w realizacji zadań oraz rozwój w dynamicznym środowisku. Wymagamy komunikatywności, dobrej organizacji pracy i prawa jazdy kat. B.

Numer referencyjny
praktyka-staz/1/08/2024
Państwo
Polska
Miejscowość
Poznań (Poznań-Wilda)
Województwo
wielkopolskie
Branża
Branża ekonomiczna i finansowa, Branża administracyjna
Wymiar etatu
Minimum 3 dni w tygodniu

ECDF Dotacje to lider na rynku firm doradczych. Oferujemy kompleksowe doradztwo gospodarcze i inwestycyjne dla
przedsiębiorstw. Podstawą funkcjonowania i źródłem naszej skuteczności jest doświadczony i zaangażowany zespół
ekspertów. W naszej pracy cenimy otwartość, swobodny dialog i niepowtarzalną atmosferę, która sprzyja wymianie
wiedzy i podnoszeniu kwalifikacji. Nie bez znaczenia jest też elastyczność, która pozwala zachować równowagę
życiową i rozwijać swoje pasje po pracy.
Więc jeśli:

  • lubisz prowadzić sprawy spółki?
  • jesteś kreatywny/a, masz ciekawe pomysły oraz nie straszny Tobie kontakt z Klientami?
  • doskonale radzisz sobie z gromadzeniem i przetwarzaniem dokumentów?

Na stanowisku będziesz miał/a możliwość zaangażować się w:

  • organizację korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • prowadzenie i nadzór nad bieżącymi sprawami administracyjno-biurowymi dla spółki, pracowników oraz
    współpracowników,
  • prowadzenie kluczowej korespondencji, przygotowywanie pism,
  • zapewnienie bieżącej obsługi sekretariatu,
  • współpracę z biurem rachunkowym,
  • organizację i obsługę spotkań biznesowych,
  • wsparcie Zarządu w bieżących zadaniach, w tym: przygotowywanie raportów, prezentacji biznesowych,
    opracowywanie materiałów,
  • bieżące obowiązki związane z pracą biurową i obsługą Klientów biznesowych.

Nasze oczekiwania:

  • fachowość i staranność pozwalająca na rzetelne wykonywanie obowiązków związanych z powierzonymi
    zadaniami,
  • komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi,
  • swobodne poruszanie się w aplikacjach systemu Windows i MS Office,
  • samodzielność, zaangażowanie oraz proaktywne podejmowanie działań,
  • bardzo dobra organizacja pracy i wysokie kompetencje interpersonalne,
  • czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

W ramach oferowanego praktyki/stażu przewidujemy:

  • możliwość ugruntowania wiedzy i zdobycia praktyki zawodowej,
  • niepowtarzalną perspektywę budowy standardów usług,
  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności.

Aby skutecznie złożyć aplikacje musisz spełnić poniższe warunki:
1. Prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@ecdf.pl wpisując w temat wiadomości Staż w dziale
administracji (zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty).
2. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw
z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia
2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego
przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Wymagania odnośnie kandydata

Prawo Jazdy kat. B
• B - Tak
Wymagane języki
• Język angielski - Średniozaawansowany (B1/B2)

Terminy

Termin składania ofert
30-09-2024 14:00:00
Termin rozstrzygnięcia konkursu
Planowy termin zatrudnienia
01-10-2024