Stażysta / Stażystka w dziale księgowości

TaxCoach Sp. z o. o.

ul. Wierzbięcice 44/a/40a
60-001, Poznań (Poznań-Grunwald)
Zobacz wizytówkę pracodawcy

Informacje podstawowe

Zachęcamy do TaxCoach - wiodącej kancelarii rachunkowej specjalizującej się w obsłudze różnych przedsiębiorstw, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych. Nasz zespół ekspertów posiada szeroką wiedzę w różnych obszarach podatkowych, co pozwala nam skutecznie obsługiwać klientów z Chin, Japonii, Anglii, Ukrainy, Niemiec, Francji, Holandii, Iranu i wielu innych krajów. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku biznesowym.

Numer referencyjny
praktyka-staz/3/07/2024
Państwo
Polska
Miejscowość
Konin
Województwo
wielkopolskie
Branża
Branża ekonomiczna i finansowa
Wymiar etatu
cały etat

Płatny staż w dziale księgowości – Cały etat

Firma TaxCoach - oddział w Koninie

Zakres obowiązków:

  • Obowiązki administracyjne,
  • Nauka księgowania na systemie Comarch Opitma,
  • Bieżąca kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych oraz rejestrów,
  • Prowadzenie rozliczeń podatków.

Wymagania:

  • Chęć do nauki,
  • Sumienność, punktualność i odpowiedzialność
  • Status studenta – studia zaoczne, preferowane kierunki ekonomiczne
  • Nie musisz mieć doświadczenia, choć jest ono mile widziane - wszystkiego Cię nauczymy :)

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w płatnym stażu trwającym od dwóch do trzech miesięcy, z możliwością dalszej współpracy,
  • Pracę w biurze rachunkowym w Koninie w godzinach 8-16,
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Pakiet benefitów, m.in. program Multisport, ubezpieczenie grupowe, Luxmed, owocowe wtorki, wyjazdy integracyjne.

Wymagania odnośnie kandydata

Terminy

Termin składania ofert
31-07-2024 16:00:00
Termin rozstrzygnięcia konkursu
01-08-2024 16:00:00
Planowy termin zatrudnienia
02-08-2024