Stażysta/tka w Dziale Doradztwa Biznesowego

ECDF Dotacje sp. z o.o. sp.k.

Kobylińska 3
61-424, Poznań (Poznań-Wilda)

Osoba kontaktowa

Aleksandra Auksztulewicz
Zobacz wizytówkę pracodawcy

Informacje podstawowe

Oferta płatnego stażu w Dziale Doradztwa Biznesowego w ECDF Dotacje, lidera na rynku doradztwa gospodarczego. Stażysta będzie odpowiedzialny za umawianie spotkań biznesowych, tworzenie baz klientów, zarządzanie kalendarzem oraz profesjonalną obsługę klienta. Oferujemy szkolenia, mentoring, oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.

Numer referencyjny
praktyka-staz/2/08/2024
Państwo
Polska
Miejscowość
Poznań (Poznań-Wilda)
Branża
Branża ekonomiczna i finansowa, Branża administracyjna
Wymiar etatu
Minimum 3 dni w tygodniu

ECDF Dotacje to lider na rynku firm doradczych. Oferujemy kompleksowe doradztwo gospodarcze i inwestycyjne dla przedsiębiorstw. Podstawą funkcjonowania i źródłem naszej skuteczności jest doświadczony i zaangażowany zespół ekspertów. W naszej pracy cenimy otwartość, swobodny dialog i niepowtarzalną atmosferę, która sprzyja wymianie wiedzy i podnoszeniu kwalifikacji. Nie bez znaczenia jest też elastyczność, która pozwala zachować równowagę życiową i rozwijać swoje pasje po pracy.

Oferta skierowana jest dla kandydatów, którzy łączą zainteresowanie Funduszami Unijnymi oraz chęć zdobycia praktyki w obszarze doradztwa biznesowego i pracy z Klientem.

A zatem jeśli:

  • jesteś kreatywny/a, masz ciekawe pomysły oraz nie straszny Tobie kontakt z Klientami?

Twój zakres obowiązków:

  • telefoniczne umawianie spotkań biznesowych,
  • tworzenie baz klientów i zarządzanie kalendarzem spotkań,
  • profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • dbanie o wysoki poziom jakości usług i wizerunek organizacji.

Nasze oczekiwania:

  • fachowość i staranność pozwalająca na rzetelne wykonywanie obowiązków związanych z powierzonymi zadaniami,
  • komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi,
  • swobodne poruszanie się w aplikacjach systemu Windows i MS Office,
  • samodzielność, zaangażowanie oraz proaktywne podejmowanie działań,
  • bardzo dobra organizacja pracy i wysokie kompetencje interpersonalne,
  • dostępność min. 3 dni w tygodniu.

W ramach oferowanego praktyki/stażu przewidujemy:

  • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz mentoring prowadzony przez doświadczonych specjalistów Działu Biznesowego,
  • możliwość ugruntowania wiedzy i zdobycia praktyki zawodowej,
  • niepowtarzalną perspektywę budowy standardów usług,
  • możliwość skorzystania z licznych benefitów.

Aby skutecznie złożyć aplikacje musisz spełnić poniższe warunki:

  • Prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@ecdf.pl wpisując w temat wiadomości Stażysta w DRP. (Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty).
  • Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Wymagania odnośnie kandydata

Prawo Jazdy kat. B
• B - Tak
Wymagane języki
• Język angielski - Średniozaawansowany (B1/B2)

Terminy

Termin składania ofert
30-09-2024 16:00:00
Termin rozstrzygnięcia konkursu
Planowy termin zatrudnienia
01-10-2024