Stażysta/tka w Zespole Specjalistów ds. funduszy UE

ECDF Dotacje sp. z o.o. sp.k.

Kobylińska 3
61-424, Poznań (Poznań-Wilda)

Osoba kontaktowa

Aleksandra Auksztulewicz
Zobacz wizytówkę pracodawcy

Informacje podstawowe

Oferujemy staż w Zespole Specjalistów ds. Funduszy UE w ECDF Dotacje. Stażysta będzie wspierał zespół w sporządzaniu wniosków o dofinansowanie, analizie rynku oraz opracowywaniu dokumentacji aplikacyjnej. Oferujemy szkolenia, mentoring oraz możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy nad ambitnymi projektami. Wymagana jest dostępność min. 3 dni w tygodniu, zdolności analityczne i dobra organizacja pracy.

Numer referencyjny
praktyka-staz/4/08/2024
Państwo
Poznań (Poznań-Wilda)
wielkopolskie
Branża
Branża ekonomiczna i finansowa, Branża administracyjna
Wymiar etatu
Minimum 3 dni w tygodniu

ECDF Dotacje poszukuje kandydatów na stanowisko:

Stażysta/tka w Zespole Specjalistów ds. funduszy UE

EDYCJA JESIENNA

Miejsce pracy: Poznań

ECDF Dotacje to lider na rynku firm doradczych. Oferujemy kompleksowe doradztwo gospodarcze i inwestycyjne dla przedsiębiorstw. Podstawą funkcjonowania i źródłem naszej skuteczności jest doświadczony i zaangażowany zespół ekspertów. W naszej pracy cenimy otwartość, swobodny dialog i niepowtarzalną atmosferę, która sprzyja wymianie wiedzy i podnoszeniu kwalifikacji. Nie bez znaczenia jest też elastyczność, która pozwala zachować równowagę życiową i rozwijać swoje pasje po pracy.

• interesujesz się Funduszami Unijnymi?
  • posiadasz zdolności analitycznego myślenia?
  • chcesz wziąć czynny udział w tworzeniu przełomowych projektów, które w przyszłości będą zmieniać świat?

APLIKUJ!

Odbycie stażu w naszej firmie stwarza doskonałą możliwość zapoznania się z wszelkimi aspektami związanymi z funkcjonowaniem funduszy unijnych. Biorąc udział w procesie tworzenia dokumentacji aplikacyjnej, będziesz miał/a okazję zweryfikować swoją wiedzę i umiejętności. Zatem jeżeli uważasz, że jesteś kreatywny, masz ciekawe pomysły oraz doskonale radzisz sobie w pracy zespołowej to nie masz na co czekać!

Wybrani kandydaci będą pracować w Dziale Specjalistów ds. funduszy UE wspierając pracowników w ich codziennej pracy polegającej na:

• sporządzaniu wniosków o dofinansowanie, biznes planów i opracowań innego typu, jak opracowania strategiczne, marketingowe, artykuły prasowe, analizy rynku i/lub konkurencji, itp.
  • przygotowywaniu załączników niezbędnych do podpisania umowy o dofinansowanie,
  • wyszukiwaniu i analizie informacji (dane gospodarcze, analiza rynku, przepisy, interpretacje, wytyczne),
  • bieżących działaniach związanych z pracą biurową i obsługą klientów biznesowych,
  • udziale w warsztatach i szkoleniach z procesu sporządzania dokumentacji aplikacyjnej,

W stosunku do kandydatów mamy następujące oczekiwania:

• dostępność min. 3 dni w tygodniu,
  • zainteresowanie tematyką zarządzania projektami i funduszami unijnymi,
  • zdolności analityczne,
  • lekkie pióro,
  • bardzo dobra organizacji pracy, wysokie kompetencje interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane wykształcenie w kierunku prawo europejskie, stosunki międzynarodowe, ekonomia, zarządzanie, administracja, itp.

W ramach oferowanego praktyki/stażu przewidujemy:

• program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz mentoring prowadzony przez doświadczonych specjalistów
  • możliwość ugruntowania wiedzy i zdobycia praktyki zawodowej,
  • niepowtarzalną perspektywę budowy standardów usług,
  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,
  • Uczestnictwo w ambitnych projektach z różnych branż.

Aby skutecznie złożyć aplikacje musisz spełnić poniższe warunki:

• Prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@ecdf.pl wpisując w temat wiadomości Staż w Zespole Specjalistów ds. funduszy UE (zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty).
  • Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Wymagania odnośnie kandydata

Termin składania ofert