Biuro Tłumaczeń Supertłumacz® » Biuro karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Biuro Karier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • (61) 848-73-75
  • kariera@up.poznan.pl

Opis firmy:

Biuro tłumaczeń Supertłumacz - https://supertlumacz.pl to marka proponująca doskonałej jakości tłumaczenia pisemne. W naszej działalności stawiamy nacisk na doskonałą jakość usług i precyzyjne tłumaczenia. Naszym zdaniem rzetelny tłumacz powinien znać i język i ludzi. Ich intencje i potrzeby. Naszą intencją jest zapewnienie naszym kontrahentom osiągnięcie ich celów w jakimkolwiek języku. Stawiamy na wykwalifikowany zespół, który pracuje zdalnie lub na miejscu w naszym biurze znajdującym się w Rybniku. Nie wykonujemy podzleceń tłumaczeń do kolejnych krajów np. Indii – realizujemy je sami, stąd też jesteśmy w stanie zagwarantować najznakomitszą jakość przekładów o czym potwierdzają opinie naszych klientów.


Jesteśmy kompetentnym biurem tłumaczeń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach dokumentów z języków obcych na język polski oraz z języka polskiego na ponad 40 języków zagranicznych. Dbamy o klasę naszych przekładów, dlatego kooperujemy tylko z profesjonalnymi tłumaczami, którzy posiadają liczne certyfikaty. Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego na każde wykonane tłumaczenia w biurze tłumaczeń Supertłumacz klient otrzymuje gwarancję. Tłumaczymy dla ludzi i rozumiemy ludzi. O poziomie naszych usług świadczą oceny byłych klientów. Sprawdź je na naszej witrynie i skorzystaj z oferty!

Osoba kontaktowa:

Tomasz Muszyński

Mapa